חנות וירטואלית – איך זה עובד

חנות וירטואלית

לפני יותר מארבעים שנה, הוצגה פרסומת בטלוויזיה האמריקאית ובה ראו עקרת בית אשר מבצעת את הקניות שלה דרך הטלוויזיה. אנשים אז לא האמינו שזה אפשרי, לא חשבו שזה אי פעם יקרה, רבים ראו בכך סצנה מתוך סרט בדיוני (היו מי שחשבו שזה מפותח אפילו בשביל סרטים כאלה), רבים פקפקו באפשרות שזה בכלל יהיה אפשרי פעם. שלא נדבר על זה, שלא מעט אנשים שאלו את עצמם, למה שאנחנו נרצה לוותר על האופציה של ללכת לקניון ונעדיף לעשות את הקניות מהבית?

ובכן, היום אנחנו יכולים לראות לא רק שזה אפשרי אלא שיותר ויותר אנשים מעדיפים לעשות קניות מהבית, דרך חנויות וירטואליות כאלה ואחרות. הרעיון הוא מאוד פשוט, נכנסים לאתר באינטרנט, מחפשים את המוצר שאנחנו רוצים לקנות, מסמנים אותו, המערכת מקבלת את הבקשה ואת התשלום שלנו ומתחיל תהליך של הכנת המוצר למשלוח, ולאחר מכן משלוח אלינו הביתה. הכל על פי התנאים שנקובים באתר.

כיצד זה עובד? השיטה היא מאוד פשוטה ולמען האמת גם מאוד חסכונית, לא רק עבור הצרכן שאיננו צריך לבזבז זמן וכסף על נסיעה או הליכה לקניון, אלא גם עבור היצרן או המשווק. כל מה שצריך זה אתר אינטרנט עם חנות וירטואלית, אתר שיש בו אופציה לתשלום בכרטיס אשראי, העברה בנקאית או פייפאל באופן בטוח. בעל האתר מפרסם את המוצרים שהוא משווק, לצד כל מוצר הוא נותן את המפרט שלו, מציג תמונות של המוצר, ומסביר כיצד ניתן לרכוש אותו.

להבדיל מחנות פיזית, הרי שחנות וירטואלית עובדת כל הזמן 24/7, וניתן לבצע ממנה רכישות בכל עת ומכל מקום כמו באתר https://aghai.co.il/. כך שאם אנחנו רואים באתר מוצר מסוים, אנחנו יכולים להזמין אותו גם אם השעה 2 בבוקר או אם אנחנו נמצאים בארץ אחרת.

ישנם אתרים שמבצעים משלוח לכל מקום בעולם, אחרים בוחרים את היעדים אליהם הם מוכנים לבצע משלוח, יש מקרים בהם ניתן להגיע ולאסוף באופן עצמאי את המוצר, יש מקרים בהם ניתן להזמין משלוח עד הבית, בחינם או בתשלום.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סריקת מסמכים תעשייתית – עושים זאת חכם
ביצוע סריקת מסמכים תעשייתית זהו דבר שניתן לעשות בקלות אם יודעים לעשות שימוש במערכת שנוצרה לשם כך....
קרא עוד »
נוב 29, 2020
איזה תחומים זקוקים להדפסות תלת מימד?
זה אולי נשמע עדיין בתור דבר לא הגיוני, אבל מדפסות הפכו להיות דבר שאיתו מייצרים כמעט כל דבר. התחום של...
קרא עוד »
דצמ 03, 2018
לייקים לאינטסגרם – למה כולם רוצים לייק?
הרבה מאוד נכתב על חשיבותו של הלייק ברשתות חברתיות. יש הסבורים שאנשים רבים בוחרים להשתמש בשפה מסוימת,...
קרא עוד »
דצמ 30, 2021