אזעקה לבית – האם זה מרתיע פורצים?

אזעקה לבית – האם זה מרתיע פורצים?

הפורצים של היום לא נהנים מחיים קלים כמו בעבר. היום יש מערכות הגנה מתוחכמות המעניקות הגנה לבתים פרטיים, לבתי עסק ועוד, עד שלא שווה להשקיע מאמצים כדי לדלג על כל אותן מערכות. הסיכון להיתפס הוא גדול במקרים אלו…

מנגד, הבתים או בתי העסק שאינם מוגנים, הפכו להיות הרבה פחות מושכים. כי מטבע הדברים, גם הפורצים מבינים כי בית שאינו יוצר הגנות סביבו הוא כנראה בית שאין מה למצוא שם…

אזעקה לבית – אמצעי הרתעה איכותי

האזעקה לבית הוא בהחלט כלי שמרתיע מאוד את הפורץ הפוטנציאלי. קשה עד בלתי אפשרי להשתלט על מערכת האזעקה בטרם היא תפרוץ באזעקות ותזעיק את בני הבית.

מסיבה זו בוחרים רבים להגן על הבית שלהם באמצעות מערכת אזעקה. כך הם רגועים כי הבית שלהם יהיה מוגן היטב ולא יהיה מי שיעז לפרוץ אל הבית פנימה.

בית חכם עם אזעקה – הערכת המושלמת

כיום, האזעקה כבר אינה פעולת כישות בפני עצמה. מדובר בחלק אחד מתוך כל המערכת של בית חכם. כך ניתן לשלוט באמצעות מכשיר הסמארטפון על כל השטח של הבית. אפשר לשלב יחד עם מערכת האזעקה גם מצלמות אבטחה אלחוטיות שיצלמו את כל האזור סביב וכך ישנה שליטה כמעט מוחלטת של בני הבית על הבית שלהם.

כדאי להתקין מערכת אזעקה לבית

הרבה מתלבטים ותוהים, האם אכן כדאי לבצע התקנת מערכת אזעקה לבית.

מדוב בכל זאת במערכת גדולה ומסועפת, מערכת שלא באמת יודעת להבדיל בין בני הבית לבין אלו שמנסים לעשות מעשה בעל הבית ומבקשים להיכנס אל הבית…

מה שעשוי לגרום לא פעם לאזעקות שווא מטרידות ומיותרות.

ישנו חסרון מהותי בעובדה שעשויות לפרוץ אזעקות שווא. היות ובני הבית כבר יתרגלו כי מערכת האזעקה, 'זועקת' לא פעם לחינם, הרי שהם לא תמיד יתייחסו אליה ברצינות. כך שכל האפקט של מערכת האזעקה לא תהיה באמת יעילה.

חשוב לשים לב ולהתקין את מערכת האזעקה דווקא אצל אנשי מקצוע המכירים היטב את התחום של התקנת המערכות וההפעלה שלהם. כך אפשר יהיה להיות רגועים ובטוחים כי המלאכה תיעשה כראוי.

כתוב/כתבי תגובה