איזה סמארטפון מוציא את הביצועים הכי טובים למערכת האנדרואיד

איזה סמארטפון מוציא את הביצועים הכי טובים למערכת האנדרואיד

כמעט כולם מחפשים תשובה לשאלה, מה יהיה מכשיר הטלפון הכי טוב, עם הביצועים הטובים ביותר. הדילמה היא גדולה כי יש לנו הרבה אפשרויות ולכל אחת מהן שורה ש יתרונות מול שורה דומה של חסרונות. הבחירה בסופו של דבר אמורה ליפול איכשהו לכאן או לכאן. על מנת שניתן יהיה לשלוט על המידע ולקבל את המידע הכי אמין ולבחור בעקבו כך את הבחירה הכי חכמה, חשוב לבדוק היטב את השוק. האמת היא שאנחנו באתר ג'ירפה עשינו עבורכם את העבודה ואנחנו מציעים לכם כאן את השירות.

הכירו את המומלץ הרשמי!

גוגל פיקסל – מכשיר ביניים אבל עם איכויות מעולות ממש כמו של מכשיר דגל. הכי חשוב – עם אנדרואיד נקי, מעודכן ישירות מגוגל!

המחיר שלו צנוע למדי וכל אחד עשוי ליהנות ממנו.

הסמארטפון להמונים!

הסמארטפון שמוצע לכם בגרסא הקלה של ה-A2! אומנם מדובר במכשיר עם מעבד מעט חלש יותר, אך יש לו את היתרונות משלו כמו הגודל הקומפקטי שלו, הסוללה הגדולה יותר, החיבור הסטנדרטי  לאוזניות, האפשרות של הרחבת זיכרון וכמובן – המחיר שהוא זול יותר!

ה-FLAGSHIP KILLER החדש!

המכשיר עם המעבד הכי חזק, עם הסוללה הענקית, האפשרות להרחבת זיכרון, ספיקר כפול וחזק, קירור נוזלי, מצלמה טובה מאוד וגם טעינה מהירה והכל ב300$!

ברור שמדובר כאן בתמורה מושלמת למחיר קטן וצנוע למדי!

ONEPLUS 6

מכשיר עם עיצוב יוקרתי, עם טעינה מהירה, מצלמה מעולה מקסימום ביצועים  ובקיצור – מכשיר מעולה כמעט כמו האייפון/גלקסי הכי חדש שקיים, אך במחיר הרבה, הרבה יותר נמוך!

 

למעשה הבאנו אותה אחרונה אבל היא בהחלט ראיה להיות העדיפות הראשונה והבחירה הקלה שלכם! גם אם אתם עוברים מגלקסי או אייפון חדש, לא כ"כ תרגישו שחסכתם כאן!

מדובר במכשיר הסמרטפון הטוב ביותר שתוכלו להרשות לעצמכם ובמחיר שפוי וזול בהרבה מכל מכשיר סמסונג/גלקסי/וואוי וכד’.

המפרט הוא הכי טוב, המצלמות מעולות, המסך מצוין, הטעינה היא מהירה, הממשק נקי, מהיר ונוח עם כל העדכונים ובקיצור – מכשיר דגל כמו שמצופה ממכשיר דגל.

אז אפשר בהחלט לשלם פחות ולקבל הרבה יותר!

כתוב/כתבי תגובה