איך לבצע פרסום בפייסבוק בצורה יעילה

פרסום בפייסבוק-מאגרי תמונות

הפייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה ביותר בעולם ומונה מיליונים משתמשים ישראלים, שרבים מהם נכנסים לפייסבוק בין פעם למספר פעמים ביום. זוהי רשת חברתית נהדרת לשיתוף מידע, תמונות להורדה וסרטונים, להישאר נגישים וקרובים למעגל החברים והמכרים שלנו וכמובן שעם ההתפתחות של הרשת היא גם תורמת רבות לפרסום של בתי עסק רבים. על כן חשוב שתדעו גם אתם כיצד תוכלו לפרסם את העסק שלכם בפייסבוק בצורה יעילה.

סטייט אוף מיינד נכון:

דבר ראשון שאתם צריכים לדאוג לו הוא הסטייט אוף מיינד שלכם. כלומר, שאתם צריכים להיות בקו מחשבה נכון לגבי הפרסום של העסק שלכם בפייסבוק. חשוב שתבינו – מאחורי מסך המחשב יש אנשים אמיתיים. זה נחמד לקבל הרבה לייקים ותגובות או שהאתר/השירות/העסק שלכם יכול להיחשף לאלפי אנשים בלחיצת כפתור – אך פייסבוק היא רשת חברתית ובהתאם לרשת חברתית יהיה עליכם להתחבר אל הקהל שלכם ולפעול לטובת שיפור החיבור עם הקהל תוך כדי הרחבת קהל העוקבים שלכם. כאשר אתם חושבים נכון ומבינים שאתם צריכים לתת ערך לאנשים ולהתחבר אליהם ולא רק לפרסם להם את המוצרים והשירותים שלכם – אתם בדרך הנכונה לפרסום יעיל בפייסבוק.

תוכן בפייסבוק:

ישנם כמה סוגי תכנים אפשריים לפרסום בפייסבוק: סטטוס טקסט, תמונה (מאגרי תמונות מומלצים), ווידיאו וסטורי (שזה דומה לסטטוס רק נמצא בסרגל הסטורי של פייסבוק לטווח קצר). על התכנים להיות בעלי ערך לגולשים, לתת להם מענה, ליצור עניין, לקרב אותם אל העסק, ליצור חיבור עם הקהל ולהניע אותם לפעולה. לתוכן יש חלק חשוב בקרבת הקהל שלכם אליכם ולכן אתם רוצים לבנות אסטרטגיית תוכן נכונה לעסק שלכם ולפרסם בתדירות גבוהה אך לא מוגזמת.

קמפיין ממומן בצורה נכונה:

בעזרת קמפיין ממומן תוכלו להאיץ את פיתוח העמוד העסקי שלכם בפייסבוק ולהביא עוקבים חדשים לעמוד שלכם במהירות. כמו כן תוכלו להשתמש בפלטפורמה של פייסבוק לשלוח תנועה ישירות לאתר שלכם ולשלם לפי לחיצה על המודעות שלכם. פרסום בפייסבוק בצורה יעילה עובר דרך סינון נכון וממוקד של קהל היעד שלכם. אנשי שיווק מקצוענים שניתן למצוא באתר KillerMedia , מחלקים את הקמפיין להרבה קמפיינים קטנים בהתאם לקהלי יעד ממוקדים יותר ובוחנים מה עובד טוב יותר. ככל שהקהל שלכם הוא נכון יותר לעסק שלכם וממוקד יותר כך הרווח שלכם יגדל מכל קמפיין.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מצלמות אלחוטיות נסתרות – איך הן יכולות לשמש אותנו
אין זה סוד, שהיום יותר ויותר מכשירים ואמצעים, השימוש בהם נעשה באופן אלחוטי. קרי, אין צורך לחבר אותם...
קרא עוד »
אוק 22, 2021
נעלי כלות נוחות, מבחר סוגים בשוק
כלות לעתיד צריכות לוודא שיש להן את הנעליים המתאימות ליום המיוחד שלהן. הם צריכים למצוא את זוג הנעליים...
קרא עוד »
מאי 15, 2023
ניהול שותפים – מה זה ומה זה אומר?
ניהול שותפים הוא סוג של שיווק מבוסס ביצועים הכולל תמריץ של שותפים עצמאיים של צד שלישי לקדם מוצרים או...
קרא עוד »
יונ 08, 2023