מכשיר שטיפה בלחץ – מה הוא יכול להוריד ומה הוא לא יכול להוריד

מכשירי השטיפה בלחץ מים לא סתם נכנסו לשוק ובמהירות כה רבה הפכו לפופולריים במיוחד. מכונות השטיפה בלחץ הצליחו לפתור לנו עד היום מגוון רחב ולא מבוטל של משימות ניקיון שבהחלט לא יכלו להיפתר בעזרת ניקיון רגיל או חומרים שונים. לפעמים נראה כי אין לכלוך שיכול לעמוד בפני מכשיר שטיפה בלחץ וכאילו כל עסק משתמש בו להכל. ישנם כמובן הרבה מאוד חומרים שהגרניק יכול להוריד ביתר קלות, ישנם חומרים שעם מעט מאמץ גם יוכלו לרדת וישנם מעט חומרים שיהיה קשה מאוד ועד בלתי אפשרי להוריד בעזרת גרניק מקצועי.

התמודדות הגרניק עם חומרים שונים


לא מעט עסקים משתמשים בגרניק על בסיס יום יומי ומעידים כי המכונה המופלאה הצליחה לשפר את איכות העבודה שלהם בכמה רמות. אם זה אומר שעובדים מבלים פחות זמן בעבודות ניקיון וזוכים לעבוד יותר, אם זה קהל לקוחות שגדל עקב פינוי הזמן ואם זה אומר תוצאות ניקיון טובות ויותר לקוחות מרוצים. 

אילו חומרים הגרניק יוכל לנקות בקלות ואילו פחות:

  • שמנים וחומרים שומניים – לא מעט מקומות עבודה כוללים לכלוך הרצפה בחומרים שומניים שונים אשר קשה מאוד לנקות בדרך הרגילה וצריך כוח עזר מיוחד. גרניק בעל לחץ מים גבוה במיוחד יוכל להוות פתרון נהדר לניקיון מהיר ויעיל של חומרים מהסוג הזה.

  • חיטוי משטחים בתקופת הקורונה – הקורונה הגיעה כדי להישאר ולאתגר את יכולות הניקוי והחיטוי שלנו. אחרי לא מעט ניסיונות הגענו לטכניקות ניקוי וחיטוי  אשר יכולות להבטיח הצלחה מקסימלית.

  • ניקוי רכבי שטח ועבודה – ישנם לא מעט סוגי לכלוכים על רכבים אשר יצריכו יותר מצינור ביתי על מנת להתנקות. גרניק יפתור בעיות בוץ קשה, פיח ועוד לא מעט חומרים שיכולים ללכלך את הרכבים שלהם.

כתוב/כתבי תגובה