החשיבות של מדידת קרינה באזורכם

החשיבות של מדידת קרינה באזורכם

מדידת קרינה, איתור קרינה מארון חשמל ביתי, בחינת מידת הקרינה הסלולרית, חיזוי קרינה ועוד: כל אלה ואחרות הינן פעולות חשובות במעלה ראשונה אשר נועדו לאבטח את איכות החיים בכל מבנה, בין אם פרטי או ציבורי.

אנשים אשר חיים במדינת ישראל כמו גם בשאר מדינות מפותחות, חיים את חייהם בשיא הנוחות תוך ניהול "חיי אינסטנט" בהם הכל מהיר ומוגש "על מגש של כסף".

עם זאת עליה וקוץ בה וזאת בשל הנוחות שחייבת להגיע על חשבון משהו אחר ובמקרה של טכנולוגיה מתקדמת, חשמל זמין, מוצרים סלולאריים ומערכות מממוחשבות – הנוחות באה על חשבון הבריאות של המשתמשים במכשירים אלקטרוניים וחשמליים. לכן בדיקת קרינה באזור המגורים ובאזור העבודה: הינה חשובה במעלה ראשונה!

אבל מה זה בדיקת קרינה?

רבים לא ממש יודעים זאת אבל נוכחות של אנטנות סלולריות, חימום אוכל במכשירי מיקרוגל, שימוש במערכות חימום חשמליות, סביבה מלאה במוצרי חשמל ועוד: כולם אינם מטיבים עם הבריאות, להפך! רמות הקרינה אשר נמצאת באלמנטים השונים עלולה לסכן את הבריאות. לכן תמיד יש לבצע בדיקת קרינה באזור המגורים ובאזור העבודה.

מדוע בדיקות קרינה חשובות?

רבים לא יודעים זאת, אבל בכל הנוגע לקרינה אלקטרומגנטית, ישנו קשר מדעי בין מחלות שונות לחשיפה לקרינה, כמו גם להתפתחות מחלת הסרטן בעדר חסימת הקרינה באזור המגורים או בסביבת העבודה ובכל מקום בו ישנם אלמנטים המייצרים קרינה.

מי מבצע בדיקות קרינה?  

בדיקת קרינה, מדידת קרינה, איתור קרינה מארון חשמל ביתי, בחינת מידת הקרינה הסלולרית, חיזוי קרינה ושלל פעולות מתבצעות על ידי חברות מקצועיות אשר באמצעות שלל מכשירים מיוחדים יכולות לבצע איתור של קרינה באזור המגורים, כמו גם איתור של מקור הקרינה ורמת הסכנה לבריאות, בשל הקרינה באזור.

חברות מקצועיות יבצעו בדיקה מקיפה, יפיקו דוח אודות רמות הקרינה באזור המגורים והעבודה, כמו גם יאפשרו עצות ופתרונות על מנת להוריד את רמת הסיכון באזור. בכך אפשר לחיות כבר עכשיו בצורה בריאה ונכונה יותר.

כתוב/כתבי תגובה